Dlaczego warto pomagać?

  • Małgorzata Kożuchowska
    Małgorzata Kożuchowska

Każdy z nas ma marzenia, ale nie każdy ma szanse je zrealizować. Dla tych, którym choroba zabrała najpiękniejsze lata życia, nadzieja na spełnienie marzenia jest często jedyną motywacją do tego, by przetrwać ból, strach i przygnębienie, jakie towarzyszą każdej ciężkiej chorobie. Dlatego wolontariusze Fundacji Mam Marzenie chcieliby, aby mali marzyciele choć na moment oderwali się od tragicznej rzeczywistości i przeżyli niezwykłą przygodę, dzięki której uwierzą , że warto marzyć nawet o rzeczach najbardziej nierealnych, a przede wszystkim o powrocie do zdrowia.

 

Zapraszam Państwa do odwiedzenia naszej fundacyjnej „poczekalni”. Tu , w każdym z 16 oddziałów FMM, nasi mali podopieczni oczekują na spełnienie marzenia. Być może znajdziecie wśród nich chłopca lub dziewczynkę których marzenie chcielibyście pomóc zrealizować?. Liczy sie naprawdę każda złotówka podarowana ze szczerego serca w ramach programu adopcji marzeń , bo każda złotówka przybliża nas do realizacji dziecięcego marzenia.

Jako honorowy Ambasador Fundacji Mam Marzenie dziękuję Państwu z całego serca za wszelką pomoc udzieloną naszej organizacji i dołączenie do naszego łańcucha ludzi dobrej woli, dzięki którym urzeczywistniają się najskrytsze pragnienia chorych dzieci. Życzę Wam spełnienia własnych marzeń – tych małych i tych największych oraz wiary w to, że marzenia naprawdę się spełniają, jeśli są wokół nas dobrzy ludzie.

Małgorzata Kożuchowska
Aktorka i Wolontariuszka FMM